מועדון ריקודים בצ'אטה – אודות

בצ'אטה הוא סגנון מוזיקה וריקודים שנבחר לשמש שמו של מועדון ריקודים תוסס שהוא ביתם של סגנונות ריקוד ומוזיקה נוספים מדרום אמריקה, מסלסה וסמבה ועד טנגו.סגנון מוזיקלי עממי זה מגיע מהרפובליקה הדומיניקנית והוא הפך להיות פופולרי בעולם בשנים אחרונות. ריקודי בצ'אטה רוקדים בכמה נוסחים ואת כולם תוכלו ללמוד כאן, במועדון זה.אין כמו ריקודים כדי לקרב לבבות ולהניע את הגוף בפעילות ממריצה ומרעננת שתשלח אתכם בחזרה לשגרה כמו חדשים, והרבה יותר שמחים ואופטימיים. ריקודים לטיניים וסלוניים בכלל מגבירים אצל אנשים ביטחון עצמי ודימוי עצמי משופר.במועדון בצ'אטה תוכלו למצוא את כל מה שאוהבי ריקודים מחפשים ועוד הרבה יותר מכך. זהו בית אמיתי לאוהבי ריקודים ובילויים שמחים בצוותא, יחד עם אנשים שנהנים לבלות כך כמוהם. הריקודים הלטיניים מוכרים כריקודים שיוצרים תקשורת מידית ולכן הם מבוקשים בקרב אנשים שרוצים להשתחרר מהר וליהנות מכל רגע.

מועדון ריקודים בצ'אטה – לימודי ריקודים לטיניים לכל רמה

  • רוקדים מנוסים?
  • רוקדים מתחילים?
  • חולמים לרקוד ומעולם לא העזתם?
גם מי שאינו יודע לרקוד ובטוח שאין לו מספיק קואורדינציה לכך ישמח לדעת שבמועדון מלמדים שיעורי ריקודי בכל הסגנונות ובכל הרמות, כך שבוודאי תוכלו להצטרף לאחד השיעורים ולהשתלט על הצעדים והתנועות בתוך זמן קצר.המועדון ישמחו להגשים לכם כל חלום הקשור לריקודים לטיניים, כולל הדרכות מיוחדות ושיעורים קבוצתיים ופרטיים, חוגים לילדים ועוד. המדריכים המצוינים ידועים ברמה הגבוהה והגישה הייחודית שלהם, כך שבסופו של דבר תצליחו לרקוד, לא משנה מה חשבתם על עצמכם עד כה.מלבד ריקודים לטיניים אתם מוזמנים ללמוד גם ריקודים סלוניים כמו פעם, למבוגרים ולילדים. אין ספק שמלבד פעילות גופנית נהדרת זה גם יגביר את הביטחון העצמי שלכם.

הפעילות המהנה במועדון כוללת שירותים רבים:

  1. בצ'אטה – מסיבות, קורסים וחוגים, שיעורים בכל הרמות. סגנון זה מאפשר לכם ביטוי חופשי למרות כל הכללים והחוקים ואין אחד שלא יכול ללמוד אותו להתחבר אליו.
  2. ריקודי חתן וכלה – בואו ללמוד לרקוד כל ריקוד שתרצו לרקוד בחתונה שלכם. תוכלו לקבל כוריאוגרפיה מיוחדת רק לכם ומתאימה לאישיות ולסגנון שלכם.
  3. הפעלות והרקדות באירועים – אתם יכולים להזמין רקדני מועדון או להזמין הדרכה קבוצתית והפעלה לכולם. המועדון ישמח לבוא לאירוע שלכם.
  4. סלסה – שיעורים וחוגים לילדים.
  5. רקדנים לאירועים והדרכות ריקודים וכוריאוגרפיה.
  6. סמבה – חוגים ושיעורים.
  7. ריקודים סלוניים לילדים – כל מי שהתאהב בתחרויות של הריקודים הסלוניים לילדים ישמח לשמוע שיש כעת ריקודים סלוניים גם כאן, במועדון. פעילות מהנה ומועילה לכל ילד וילדה.