מועדון סטודיו בי סלסה – המועדון המשולב בתל אביב

תוכן עניינים

מועדון סטודיו בי סלסה - המועדון המשולב בתל אביבמועדון סטודיו בי סלסה – עכשיו זה ברור – מי שרוקד הוא אדם מאושר ורגוע יותר, שלא לדבר על הבריאות הגופני שמביאה אתה הסלסה לגוף. אל תישארו מאחור והצטרפו לאלפי הרוקדים ברחבי הארץ!

כל מי שרוצה לשמור על בריאותו או להפחית משקל יודע שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בפעילות גופנית נמרצת שבונה את השרירים ואת הסבולת לב ריאה. במועדון סטודיו בי סלסה עושים צעד אחד נוסף ומשלבים את הריקוד כחלק מהפעילות הגופנית המומלצת למטרת שמירה על המשקל ועל הבריאות בדרך הכי מהנה ושמחה שיש. ריקודי סלסה ובצ'אטה וכל ריקוד לטיני אחר מקדם את המטרות שלכם בכך ורצוי להתחיל בהם כמה  שיותר מוקדם. חבל להפסיד יום כשיכולים לרקוד ולשפר את מצבכם.

ריקודי סלסה הם דרך נהדרת להתאמן

ריקודים לטיניים בכלל וסלסה בפרט הם דרך נמרצת ושמחה לשמור לא רק על שגרת פעילות גופנית, אלא גם להשתפר בה ולהמשיך בהרגל הזה כמה שיותר זמן. כולם יודעים שהדרך להתמיד היא לעשות משהו שאוהבים, להתאמן בפעילות גופנית שאינה משעממת אתכם ואינה מתישה אתכם בצורה לא נעימה. אין כמו סלסה כדי להוכיח לאנשים שאפשר לעשות פעילות גופנית קבועה ולהישאר בשגרה הזאת כל הזמן.

אתם תראו שיהיה לכם הרבה יותר קל להמשיך לבוא כאשר תבינו כמה תועלת אתם מפיקים מהסלסה גם לא רק בריקוד עצמו אלא גם לאחריו. כל המדדים הגופניים משתפרים פתאום ודי מהר, כמו הגמישות והחתוליות של הגוף שהופכת אתכם לחושניים יותר, הצעידה מהירה יותר, הכושר עולה ואתם יכולים לנשום גם בהליכה מהירה, אתם יודעים פתאום מה זאת קואורדינציה והעמידה והיציבה שלכם השתפרו פלאים.

מועדון סטודיו בי סלסה: גוף בריא ושמח

כל זה קורה רק אם מתמידים ובאים כל הזמן כדי לתרגל את הגוף וליהנות על הדרך מיתרונות נוספים כמו נפש שמחה ומשוחררת בגוף בריא וקליל שיכול לעשות הרבה יותר מאשר היה רגיל לעשות עד היום. אתם יכולים להגיע עכשיו לכל מקום עם הכושר הזה ואין ספק שגם יהיה לכם מצב רוח הרבה יותר טוב אחר כך לחזור לפעילויות השגרה שלכם כמו עבודה ולימודים. תנו לזה הזדמנות ותחוו חוויה נפלאה.

ריקודים לטיניים גם מחברים אתכם לאנשים אחרים ומזכירים לכם שאנחנו כאן כדי ליהנות כי חיים רק פעם אחת. אין שום סיבה לוותר על כל הטוב הזה שמחכה לכם בשיעורי הריקוד והרקדות קבועות במועדון סטודיו בי סלסה. זוהי פעילות מיוחדת של המועדון שמתאימה לכולם, יוצרת חיבורים מעניינים ומגבירה את המודעות לגוף ולתנועות שהוא יכול לעשות וכמובן גם מעניקה לכם ביטחון עצמי. מי שלמד להתגבר על הצעדים של הסלסה והסמבה בוודאי יוכל לעשות כל דבר וזה ודאי. אל תוותרו לעצמכם ואל תוותרו על החוויה הנהדרת של ריקודים לטיניים בכל שבוע. זה בסופו של דבר ישתלם לכם בבריאות הנפש והגוף.

סרטון על מועדון סטודיו בי סלסה

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה