מועדון סלסה חיפה

תוכן עניינים

מועדון סלסה חיפהמועדון סלסה חיפה – ריקודי סלסה הגיעו מדרום אמריקה ולאורך השנים פותחו סגנונות שונים, כאשר כל מדינה מוסיפה את הסטייל שלה לריקוד מה שמשנה אותו מעט מהמקור או מסגנונות אחרים.

כיום יש מועדוני סלסה (ראו בעמוד איפה רוקדים היום) בכל אזור בארץ וגם באזור חיפה, לאלה מכם שגרים באזור הצפון ורוצים לרקוד פעם או פעמיים בשבוע סלסה בצורה חובבנית או מקצועית. תוכלו להגיע, ללמוד את הריקוד, לרקוד אותו לבד או עם אחרים וליהנות מבילוי מהנה לכל הגילאים ומבלי שישפטו אתכם.

סגנונות סלסה שונים:

ישנם מספר סגנונות סלסה קיימים כיום. רוב הסגנונות מגיעים ממדינות הקריביים ודרום אמריקה. הסגנון הראשון הומצא בקובה באמצע המאה הקודמת.

בשכונת קסינו שבהוואנה של קובה, חברים נהגו להיפגש, לדבר, לצחוק, לשתות ולרקוד. הריקודים שהם רקדו היו הריקודים שאנו קוראים להם היום ריקוד סלסה. 

לא עבר זמן רב עד שהסלסה הגיעה גם למדינות אחרות בדרום אמריקה: קולומביה, פורטו ריקו ועוד.

שם התפתחה הסלסה לסגנונות נוספים, מקומיים, כאשר כל מדינה גיוונה את הריקוד בשילוב עם צעדים מריקודים מסורתיים מקומיים. לאורך השנים ההתפתחה הסלסלה והגיעה גם לניו יורק ומקומות נוספים בארה"ב וקיבלה גוונים נוספים וסגנונות חדשים.

הסלסה לאחר מכן תפסה בעולם כולו וכיום נחשבת לאחד מסגנונות הריקוד המפורסמים והפופולריים ביותר גם בידי רקדים מקצוענים וגם בידי רקדנים חובבים במועדונים.

מועדון סלסה חיפה – האם ללמוד לבד או בקבוצה?

ראשית כל הכבוד שהגעתם להחלטה שאתם רוצים ללמוד סלסה.

במידה ואתם רוצים ללמוד סלסה בצורה מקצועית מסלול הלימוד הוא שונה לגמרי ועל כן תוכלו ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים בנושא. בכל הקשור ללימוד סלסה על מנת לרקוד פעם או פעמיים בשבוע ביציאה אל מועדון סלסה חיפה או כל מועדון אחר, תוכלו להתחיל מכמה שיעורים פרטיים ללימוד הצעדים הבסיסיים והתנסות בריקוד זוגי עם המדריך/ה שלכם.

לאחר שתצברו מעט ניסיון וביטחון כדאי יהיה להתחיל לעבור לריקודים בזוגות ובקבוצות וכמובן לרקוד ללא הפסקה ובכל הזדמנות.

האם יש מועדוני סלסה בחיפה שאפשר לרקוד בהם רק לכיף?

כמובן שיש כאלה. אם אתם גרים בחיפה או באזור הצפון תוכלו להגיע אל מועדון סלסה חיפה וליהנות מערבי סלסה משגעים ומהנים. מוסיקה לטינית מקפיצה, אנשים טובים, ריקודים בזוגות ובקבוצות והרבה הרבה ניקוי ראש. אם אתם מחפשים מקום כיפי ליהנות בו ולרומם את הנפש, כדאי לשלב לפחות ערב אחד בשבוע לריקודי סלסה.

מועדון סלסה חיפה – שמרו את הביישנות למקום אחר:

בשורה התחתונה – שמרו את הביישנות למקום אחר. כשאתם מגיעים למועדון כחבר'ה צעירים אתם לא דופקים חשבון לאף אחד. אתם רוקדים, שותים, שרים ונהנים בלי להתחשב בשום דבר. בשנים הבוגרת יותר לחיינו אנו שמרנים יותר ומקובעים יותר. אפשר להיות שמרן בכל הקשור להתנהגות, התנהלות וכמובן זוגיות – אולם אין מנוס מלהנות ולנקות את הראש. למעשה – תוכלו להגיע עם בני/בנות הזוג שלכם וליהנות מריקוד זוגות שרק יחזק את הקשר ביניכם.

סירטון על מועדון סלסה חיפה

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה