מועדון הוואנה קלאב, בדיוק כמו מעבר לים – בצ'אטה וגם סלסה

תוכן עניינים

מועדון הוואנה קלאב, בדיוק כמו מעבר לים - בצ'אטה וגם סלסהמועדון הוואנה קלאב – אין כמו ישראל כדי להביא אליה את האווירה של קובה והריקודים הלטיניים. אנחנו דומים להם באופי אז למה שלא ניהנה גם מריקודים שמחים שעושים את קובה למה שהיא?

מועדון ריקודים שמוקדש כולו על ריקודים לטיניים הוא רעיון נהדר, חושבים בוודאי ישראלים רבים. זה כל כך אנחנו, זה כל כך מתאים לאופי הלאומי שלנו שאוהב לשמוח ולבלות ורקוד בכל הזדמנות. הישראליות שלנו מתבטאת גם בזה שאנחנו אוהבים להיות עם חברים ולהכיר אנשים חדשים, וזה בדיוק מה שסלסה מאפשרת לכם, בין כל שאר הריקודים הלטיניים. בדיוק בגלל זה מועדון הוואנה קלאב אהוב ופופולרי כל כך אצל חובבי הריקודים השמחים והאנרגטיים האלה.

אתם מוזמנים למועדון הסלסה הכי טוב באזור, כדי לבדוק מה התחדש, מי עוד בא לרקוד, עם מי כדאי לרקוד הלילה ועם מי כדאי להישאר בקשר כי אתם בדיוק באותו ראש. החיבה לריקודים לטיניים ולקצב המהיר משותפת לכל כך הרבה אנשים, שבוודאי תמצאו ביניהם חברים חדשים והיכרויות מעניינות. זו הסיבה העיקרית שבגללה אנשים יוצאים לבלות במועדון הריקודים הזה – מוזיקה, ריקודים ואנשים יפים ושמחים.

לכל מי שאינו בטוח שהוא מסוגל לעמוד בקצב אפשר לומר שעד שלא מנסים לא יודעים באמת אם כן או לא. אתם מוזמנים תמיד ללמוד סלסה במועדון הוואנה קלאב שמארח כל כך הרבה ערבי סלסה וריקודים, ונותן שיעורים פרטיים וקבוצתיים לכל מי שרוצה לדעת לרקוד. זה קל וכיף להיכנס לקצב וזה נפלא לבלות כמה ערבים קבועים כשמוציאים את המרץ ומקבלים בחזרה אנרגיה חיובית לכל השבוע.

ללמוד בשיעור פרטי – מועדון הוואנה קלאב

אם בכל זאת תרצו להיות בטוחים שאתם לא מביכים את עצמכם ורוצים ללמוד בקצב אטי, תמיד אפשר להירשם לשיעור פרטי שנועד ללמד אתכם בקצב שלכם ומבלי שתופרעו בגלל הרוקדים האחרים. בשיעור כזה תקבלו את כל ההסברים והדגמות, ילמדו אתכם בדיוק מה לעשות ואיך להניע את הגוף ואת הרגליים אחת אחת, עם הידיים והמותניים, ומהר מאוד אתם תגלו שאתם רוקדים בדיוק כמו בהוואנה, וזה הרבה יותר פשוט וקל מאשר אתם חושבים. אל תתביישו, משום שאף אחד לא נולד רקדן סלסה מהעריסה אלא הוא למד את זה באהבה בדרך שלו.

רקדנים לאירועים שונים

אתם יכולים גם להזמין רקדנים פרטיים מהמועדון לאירועים פרטיים שלכם כדי להרקיד את כל האורחים ולעשות שם שמח. האווירה הנהדרת שתתקבל שם בוודאי תהיה אחרת גמרי מכל אירוע אחר שמכירים אבל זה שווה את זה משום שמי שלא הכיר שמחה כמו ברחובות הוואנה לא ראה שמחה כזאת מזמן. רוקדים בקבוצות, בשורות, בזוגות, מחבקים ומתחבקים, מסתובבים ומקפצים ללא הרף לפי המוזיקה הנהדרת. אירוע כזה לא ישכחו לכם לעולם משום שכל מה שתחוו שם יהיה מיוחד ומשחרר, והחגיגה תהיה הרבה יותר זורמת ונעימה.

סרטון על מועדון הוואנה קלאב

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה