מועדון סלסה בירושלים

תוכן עניינים

מועדון סלסה בירושלים

מועדון סלסה בירושליםעיר הבירה שלנו ירושלים נחשבת לאחת הערים היפות והאטרקטיביות בישראל. לא רק בגלל הדת או הכותל המערבי העיר נחשבת לפופולארית אלא גם בשל מקומות הבילוי הרבים בעיר. עם כמות כל כך גדולה של אוכלוסייה אין פלא שיש כל כך הרבה מקומות בילוי נפלאים, סדנאות, קורסים, פעילויות ואפילו טבע נפלא שאפשר טייל בו.

מועדון סלסה בירושלים הוא אחד המקומות הנפלאים ביותר בעיר אליו מגיעים אנשים רבים המעוניינים לרקוד, ליהנות, לפגוש אנשים אחרים ולנקות את הראש מהעבודה, הסידורים, הילדים והלחץ שמסביב. אם גם אתם רוצים להגיע וליהנות מריקודי סלסלה פעם או פעמיים בשבוע לפחות, כדאי להתחיל משיעורי בסיס.

לימודי סלסה למתחילים:

סלסה הינו ריקוד דרום אמריקאי שיש לו כמה סגנונות. הוא החל להתפתח בקובה באמצע המאה ה-20 ומהר מאוד התפתח למדינות אחרות בדרום אמריקה, כאשר שם גם התפתחו הסגנונות האחרים.

לאורך השנים הפכה הסלסה לסגנון ריקוד פופולרי בכל העולם וגם בישראל היום ישנם מועדוני סלסה רבים גם בירושלים וגם במקומות אחרים בארץ המספקים סדנאות, קורסים, שיעורים פרטיים וערבי סלסה מסודרים לקבוצות.

כדאי להתחיל מכמה שיעורים של לימודי בסיס ולבחור האם נוח לכם יותר ללמוד את הבסיס בשיעורים פרטיים או בקבוצות קטנות. יש כאלה שיעדיפו לימוד בקבוצות ויש כאלה שיעדיפו ללמוד מול המדריך לבד ולחשוף את עצמם לאנשים אחרים כאשר הם צוברים קצת ניסיון וביטחון.

כיצד להגיע מוכנים לבילוי/שיעור סלסה:

  • בגדים נוחים – בריקודי סלסה חשוב להצטייד בבגדים נוחים כיוון שהגוף מתנועע ללא הפסקה ובתנועות מלאות. אינכם רוצים להסתבך עם בגד צמוד מדי או קטן עליכם ויגביל את התנועה שלכם או יקשה גם על בן/בת הזוג שלכם לריקוד. הצטיידו גם בנעליים נוחות לריקוד.
  • היגיינה – ריקודי סלסה הינם ריקודים אינטימיים. בדיוק כפי שאתם לא הייתם רוצים לקבל בן/בת הזוג לריקוד שנודפים ריח רע מזיעה, מהפה או מחוסר מודעות עצמית – גם אתם תרצו לדאוג לעצמכם ולהגיע נינוחים יותר למועדון.
  • מרחב שיפוט – ייתכן ותסתכלו על רקדנים אחרים מסביבכם, לאו דווקא אלה המקצוענים או המדריכים אלא אנשים כמוכם רק שעשו כבר כמה וכמה שיעורים ויותר מתקדמים מכם מבחינת התנועות ורמת הריקוד. אל תשפטו את עצמכם לפי רמה של אחרים. אתם לא בתחרות וכל אחד לומד בקצב שלו.
  • אכלו משהו קטן – השתדלו לאכול משהו קטן לפני האימון כדי לא להגיע עם בטן ריקה.
  • השתדלו ליהנות – בסופו של יום, חובבנים או מקצוענים, רוקדים בשביל ליהנות. אם אתם לא נהנים – אל תרקדו – או היעזרו במדריך להבין מדוע אינכם נהנים. אולי אימון קל יותר או סגנון אחר של סלסה יטיב עמכם.

מועדון סלסה בירושלים – סדנאות וקורסים:

אם אתם מחפשים מועדון סלסה בירושלים ללמוד בו ריקודי סלסה מרמה של מתחילים ועד מקצוענים, תוכלו להצטרף אלינו לשיעורים וערבי ריקוד מהנים במיוחד. צרו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

סירטון על מועדון סלסה בירושלים

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה