מתחילים לרקוד סלסה

תוכן עניינים

מתחילים לרקוד סלסה אירועים מסצנת הלטינוסלימוד ריקוד סלסה מתבצע בקבוצות, על בסיס קבוע של פעם או פעמיים בשבוע לפי בחירה של הלקוח. ריקוד סלסה למתחילים היא הדרך הטובה להכיר אנשים חדשים, ליהנות מההיבט ולרקוד עם אנשים שמשתפים את אותו תחביב, ריקוד הסלסה. מכוון שקיימות קבוצות קבועות, אפשר ליצור אווירה תומכת ונעימה מדי שבוע, כמעת משפחתית. עם זאת, קבוצות אלו מסודרות לפי רמת הריקוד.

לכן, יש אפשרות להירשם לקורס או שיעור על מנת ללמוד ריקוד סלסה למתחילים, ולאחר מכן לעבור לרמות יותר גבוהות וכן הלאה.

קבוצות שונות בריקוד סלסה

בריקוד סלסה, קיימים סוגים שונים של רמות, ולכן יש אפשרות לבחור באיזה קבוצה הנכם מעוניינים להירשם לפי רמה זו. להלן שלושת הקבוצות העיקריות הקיימות בשיעורי סלסה:

  • כפי שנאמר, הרמה הראשונה הינו ריקוד סלסה למתחילים. במהלך שיעורים אלו הרקדנים המתחילים יתמקדו בלימוד של שבע ריקודים שונים של סלסה: מרנגה, טנגו, רוק-נ-רול, סמבה, סלסה, וואלס אנגלי וצ'ה צ'ה צ'ה. במשך הקורס, תכירו ותלמוד את כל יסודות הריקודים הללו, הצעדים הבסיסים, הצלילים מוסיקה אותנטית של מוזיקת לטינית. בנוסף, ריקוד סלסה למתחילים שם דגש חשוב על ארבעה מרכיבים של ריקוד, אחיזה, עמדת רגליים, תזמון וקצב. תכלו ליהנות משיעורים אלו באווירה מהנה וכלילה ולשפר את רמת הריקוד שלכם, על מנת לעבור לרמה השנייה, הגבוהה יותר.
  • הרמה השנייה נקראת רמת ביניים. ובכן, בקטגוריה זו הרקדנים כבר מכירים את הבסיס של כל שבעת סגנונות הריקוד העיקריים, מכירים את הצעדים והינם יודעים לספור את הקצב עבור שירים רבים לטיניים. עם זאת, שיעורים אלו מלמדים כל פעם אלמנטיים חדשים, לכן ברמת ביניים, התלמידים ילמדו ריקודים חדשים, כגון, רומבה, ואלס וינאי, פאסו – דובלה, קוויקסטפ ובצ'טה. תלמדו את כל טכניקות של ריקוד זה והווריאציות המגוונות הקיימות בריקודים אלו.
  • לסיום, הרמה הגבוהה ביותר עבור שיעורים ריקוד סלסה הינה רמת מתקדמים. כפי שמה, רמה זו מתייחסת לרקדנים המכירים אל כל הכללים, הצעדים של ריקוד סלסה. במהלך שיעורים אלו, תמשיכו ללמוד עוד פרטים ואלמנטים מרתקים ומתקדים מתחום ריקוד ספורטיבי – תחרותי. בשלב זה, אתם תרקדו כמו רקדנים מקצועניים וריקוד הסלסה הפך כבר לדרך חיים שלכם.

טיפים לריקוד סלסה למתחילים

ראשית, כאשר אתם מתחילים לרקוד סלסה, חשוב מאוד לאהוב את תחום זה ולהירשם לשיעורים מהסיבה הנכונה והנכם מתחברים לריקוד זה. בנוסף לכך, מומלץ להתחיל שיעור אחד או שתיים עם מדריך פרטי, על מנת לקבל כמה שיותר ידע בסיסי על הצעדים ועל הריקוד עצמו.

כך, תכלו לגשת לשיעור סלסה  למתחילים (או גם לשיעור בצ'אטה למתחילים) ללא חשש או בלי להתבייש לא להכיר את עולם זה.

כמו בכל תחום, תתחילו צעד צעד, לאט ובזהירות, ועשו צעדים קטנים שיקלו עליכם ועל בן או בת הזוג שלכם. והחשוב ביותר תיהנו מכל רגע, בהצלחה !

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה

רוצים להגיב?