לימוד סלסה – כל הדרכים ללמוד לרקוד סלסה

תוכן עניינים

לימוד סלסה – כל הדרכים ללמוד לרקוד סלסה הדרכות ושיעורים

סלסה הינו ריקוד לטיני, חושני וסוער אשר סוחף רבים ברחבי העולם כולו. הריקוד התפתח מתוך כמה סגנונות ריקוד לטיניים אחרים, והוא משלב אלמנטים שונים מתוכם.

כיום הריקוד נפוץ מאוד גם בארץ, במיוחד לאחר הופעת הסרט "ריקוד מושחת" עם פטריק סוויזי, אשר התברר כרקדן משובח, והדבר תפס תאוצה נוספת עם העלייה הרוסית אשר הביאה את הריקודים הסלוניים והפכה אותם לתחביב נפוץ.

סלסה הינו ריקוד אשר קל מאוד ללמוד לרקוד אותו, צעדי היסוד הם פשוטים וניתן להשתלט על העניין ללא מאמץ רב.

כיצד ניתן ללמוד לרקוד סלסה?

כאמור, ריקוד הסלסה הפך נפוץ מאוד בארץ בשנים האחרונות, וכיום ישנם הרבה אפשרויות ללמוד את הסלסה, הנה כמה מן הנפוצות שבהן:

  • עשה זאת בעצמך: קורס אינטרנטי מצולם או סרטוני הדרכה ביוטיוב למשל (תוכלו ללמוד בעצמכם גם מעמוד טיפים ומדריכים), יעשו את העבודה עבור מי שמרגיש שהוא יכול להשתלט על העניין ללא הדרכה צמודה. אם "יש לכם את זה" באופן טבעי, בעזרת הכוונה קלה דרך הסרטונים, תוכלו לתרגל בבית ובכלל, ולהפוך לרקדני סלסה לא רעים בתוך זמן קצר.
  • שיעור אחד על אחד: כיום ישנם המון מורים לריקוד, רובם מעניק גם שיעורים פרטיים. דרך זו מתאימה במיוחד עבור מי שאין לו בטחון רב מול אנשים נוספים, או שרוצה לקבל את מלוא תשומת הלב מן המדריך על מנת להגיע לתוצאות טובות במהרה. לשיעור פרטי ניתן להגיע לבד או עם בן זוג, ושיעורים אלו נפוצים מאוד עקב הטרנד של השנים האחרונות לעשות מופע של ריקוד זוגי עבור האורחים באירועים כמו חתונה וכדומה.
  • קורס מלא או מקצועי: ישנם מקומות רבים בהם ניתן להירשם לקורס באורך מלא, אשר בו לומדים ומתרגלים בצורה מעמיקה יותר את יסודות הריקוד ואת כל הניואנסים. ישנם קורסים ברמות שונות וגם קורסים לגילאים שונים כמו למשל קורס לימוד סלסה לילדים, לאוכלוסייה מבוגרת וכולי. קורסים מסוג זה מתאימים בעיקר עבור מי שרוצה להגיע לרמה טובה של ריקוד או שסתם מתחשק לו להשקיע בתחביב שכזה.
  • מפגש חד פעמי לרכישת יסודות הריקוד: ישנם מועדוני ריקוד רבים אשר מארגנים מסיבות סלסה גדולות, ובתחילת הערב, טרם המסיבה, מתקיים שיעור סלסה ברמות שונות, על מנת לאפשר למשתתפים ליהנות מן הערב במלואו, ולהגיע למסיבה כאשר הם יודעים לפחות את הצעדים הבסיסיים ויוכלו להשתלב בריקוד.
  • חוגים: ברחבי הארץ מתקיימים חוגים אשר מיועדים למי שמעוניין בלימוד הריקוד בעיקר כתחביב. העלות החודשים שלהם היא נמוכה יחסית, לעיתים מתבקשים לרכוש תלבושות, ובגדול זוהי אפשרות מאוד קלילה ומהנה לתחזק תחביב שמח ופעיל, גם למי שאיננו רקדן מדופלם. ישנם גם חוגי ריקודים סלוניים, אשר מאגדים בתוכם מגוון ריקודים בסגנונות שונים וביניהם גם הריקודים הלטיניים למיניהם ובתוכם גם ריקוד הסלסה כמובן.

אין ספק כי ריקוד הסלסה יכניס אל חייכם צבע ושמחה, תהנו!

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה

רוצים להגיב?