מועדון סלסה

תוכן עניינים

מועדון סלסה – דרך נפלאה לחגוגמועדון סלסה – דרך נפלאה לחגוג

אין פלא שריקוד הסלסה החושני והסוחף מצא לו בית חם ואוהב בארץ ישראל, וזוהי לא הפתעה שהקהל הישראלי מתחבר מאוד לאופי הריקוד החם והצבעוני. בארץ ישנם מועדוני לימוד וריקוד סלסה, אשר מציעים אפשרויות רבות ללימוד והתנסות בריקוד הממכר. כל אלו הופכים את חווית הסלסה לדרך מעולה לחגוג אירועים כמו למשל בת מצווה, בר מצווה, אירוע חברה עסקי או אפילו מסיבת רווקות וכדומה.

למה כדאי לקיים אירוע במועדון סלסה?

כאמור, ריקוד הסלסה הוא דרך נפלאה להעביר את הזמן בשמחה והנאה, להשתחרר ועל הדרך להרוויח שעות פעילות גופנית בריאה, וקיום אירוע משמח שלכם במועדון סלסה הינו העל יתרונות רבים:

  • איך אומרים סטטיק ובן אל – קלללל! ריקוד הסלסה הינו ריקוד אשר קל מאוד ללמוד את צעדי הבסיס שלו ולהשתלט על העניין במהירות. מאחר וזהו ריקוד סוחף מאוד, ברגע שרכשתם את הצעדים הבסיסיים יהיה לכם קל מאוד להשתלב בריקוד, גם אם את חלקו תאלתרו. אפשר ללמוד את הריקוד בתוך קורס סלסה או שיעורי סלסה פרטיים, ניתן להגיע לתוצאות מרשימות כבר בשיעור הראשון, לפחות ברמת ההרגשה והחוויה, כך שכמעט כל אחד מהמשתתפים יוכל לחוות חווית המלחה ולהרגיש בעניינים ללא יוצא מן הכלל.
  • גיבוש: קל מאוד להתקרב סביב הריקוד הזה, לא רק אל בן הזוג לריקוד אלא גם כקבוצה, חוויה שכזו היא חוויה כיפית וקלילה, מלווה בצחוק ושמחה אשר יוצרת אינטימיות בין המשתתפים. זהו ריקוד משחרר ומהנה במיוחד אשר מייצר אווירה של ביחד.
  • מתאים לכל הגילאים: לא משנה באיזה קהל מדובר, ילדים, מבוגרים ואפילו אנשים בגיל השלישי – זהו ריקוד אשר ניתן להתאים אותו לרמות שונות של קושי ויכולת, ללא מאמץ רב, והוא פשוט מאוד להבנה וביצוע, בייחוד בשיעורים הראשונים.
  • גם למי שלא יודע לרקוד: לא צריך להיות רקדן טוב או בכלל, על מנת להתחבר ליהנות מריקוד הסלסה. המוזיקה הקצבית סוחפת כמעט את כולם, וכאמור מדובר בצעדים פשוטים מאוד. הרבה מאוד אנשים שלא התחברו לעולם הריקוד בכלל, ואפילו לא אהבו לרקוד, מספרים כי לאחר שהתנסו בסלסה התאהבו בריקוד והדבר עזר להם להשתחרר ממחסום של שנים רבות.
  • זמין ונגיש: כיום פזורים בכל רחבי הארץ מועדונים ללימוד וריקוד סלסה, אשר בין היתר ערוכים בדיוק לאירועים שכאלו והם ישמחו להפיץ את הבשורה לעוד ועוד אנשים. כמו כן זוהי פעילות אשר ניתן לקיים במהלך כל שעות היום.
  • פעילות חווייתית מעשירה וגם מסיבה: אתם מרוויחים פה גם פעילות מעשירה שהמשתתפים בה ממש לומדים הלכה למעשה משהו שיישאר איתם לתמיד, ובסופו של דבר העניין הופך בקלות למסיבת ריקודים סוערת – מה יותר טוב מזה?
  • מסיבת נושא: הטרנד החזק ביותר כיום באירועים הוא מסיבות נושא, ולכן זו סיבה נפלאה להעניק לאירוע שלכם ניחוח לטיני, ועל פיו לבחור גם קישוטים ותפריט. מועדון סלסה מספק לכם נושא צבעוני שקל מאוד ליצור מסיבה שלמה סביבו כאשר את האווירה הכללית תקבלו רק מעצם המוזיקה והריקוד, כל השאר בונוס.

תהנו!

Facebook
Telegram
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email

מתנה: הדרכת ריקוד בצ'אטה/סלסה אונליין!

הצטרפו לרשימת תפוצה וקבלו גם:

✅ עדכונים מהבלוג באופן שוטף
✅ טיפים ומדריכים ללימוד ריקוד
✅ מבצעים לשיעורים פרטיים וסדנאות ריקוד בצ'אטה / סלסה

רוצים להגיב?